Kontakta oss

Arken Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, en Bld, nr 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Telefon: 86-755-85251801
Mobil: 86-13530240369
E-post:Shawn@arkoptics.com
E-post:Ava@arkoptics.com


MPO till 24 Fiber Patch Panel

Arkoptics erbjuder en omfattande serie MPO multifiber-anslutningsprodukter med hög densitet, inklusive MPO-kabeldragare, MPO-brytning / utblåsning, MPO-pigment och anslutningskabel. MPO-anslutningar med låga förlustnivåer ger den prestanda och tillförlitlighet som behövs i dagens krävande höghastighets ...

Arkoptics erbjuder en omfattande serie MPO multifiber-anslutningsprodukter med hög densitet, inklusive MPO-kabeldragare, MPO-brytning / utblåsning, MPO-pigment och anslutningskabel. MPO-anslutningar med låga förlustnivåer ger den prestanda och tillförlitlighet som behövs i dagens krävande bredbands- och datanätverk. Multimode LaserWave® MPO-hoppare och fan-outs är utformade för att stödja applikationer med hög hastighet, kort räckvidd, datacenter.


För lösningar med hög densitet för datacenterets infrastruktur erbjuder Arkoptics ett brett utbud av MPO / MTP-patchpaneler för att passa dina projekt. Dessa fiberplåtar är utformade för att vara kompatibla med industristandard rackmonterade skåp som kan erbjuda alternativ för fysisk nätverkshantering i realtid.


2x MPO-24x LC 1U 19 "Chassi

图片 27.jpg

图片 28.jpg

2x MPO-24x SC 1U 19 "Chassi

图片 29.jpg

图片 30.jpg


Hot Tags: MPO till 24 fiberplåster, Kina, leverantörer, tillverkare, köp, billigt
Förfrågning