Kontakta oss

Ark Fiber Tech Co., Ltd
2Floor, A Bld, # 134 Qianjing Rd, Baoan Dis., Shenzhen
Telefon: 86-755-85251801
Mobil: 86-13530240369
E-post: shawn@arkoptics.com
E-post: ava@arkoptics.com


MPO till 48 Fiber patchpanel

Arkoptics erbjuder ett omfattande sortiment av hög densitet MPO multifiber kontakt produkter, inklusive MPO stammen kabel byglar, MPO breakout / fläkt-out, MPO flätor och connectorized kabel. Låg förlust Singlemode MPO kontakter leverera den prestanda och tillförlitlighet som krävs i dagens krävande höghastighets...

Arkoptics erbjuder ett omfattande sortiment av hög densitet MPO multifiber kontakt produkter, inklusive MPO stammen kabel byglar, MPO breakout / fläkt-out, MPO flätor och connectorized kabel. Låg förlust Singlemode MPO kontakter levererar den prestanda och tillförlitlighet som krävs i dagens krävande höghastighetsnät för bredband och data. Multimode LaserWave® MPO jumprar och fan-outs är utformade för att stödja höghastighets, kort-räckvidd, data center-program.


För hög densitet data centre infrastrukturlösningar ger Arkoptics brett utbud av MPO/MTP patchpaneler för att passa dina projekt. Dessa fiber patchpaneler är utformade för att vara kompatibel med industrin standard rackmonterade skåp som kan erbjuda alternativ i realtid fysiska nätverkshantering.


4 x MPO-48 x LC 19 ”1U-chassi

图片31.jpg

图片32.jpg

4x MPO-48 x SC 1U-19 ”chassi

图片33.jpg

图片34.jpg

Hot Tags: MPO till 48 fiber patch panel, Kina, leverantörer, tillverkare, köpa, billiga
Förfrågning